3DSimo MultiPro

Najvšestrannejšie 3D pero na svete s OLED displejom, ktoré kreslí, spájkuje, vypaľuje, reže a je prepojené s telefónom alebo tabletom pomocou aplikácie.
Zobraziť viac
0% (0 hodnotenie)
252,64 €
Trvale nedostupné
katalógové číslo: G3D1005
EAN: 8594177460627
záruka:24 mesiacov
výrobca:3DSimo
cena bez DPH:210,53 €
cena vr. DPH:252,64 €
popis
parametre
súbory a odkazy

Najvšestrannejšie 3D pero na svete s OLED displejom, ktoré kreslí, spájkuje, vypaľuje, reže a je prepojené s telefónom alebo tabletom pomocou aplikácie.

3DSimo MultiPro pero je multifunkčný nástroj pre domácnosť. Pero obsahuje niekoľko vymeniteľných nadstavcov s ktorými môžete kresliť trojrozmerné tvary, vypaľovať, spájkovať alebo rezať. 3DSimo MultiPro je možné prepojiť s mobilným telefónom a tabletom a je určené pre deti od 14 rokov.

Pre porovnanie s predchodcom 3DSimo mini, kliknite na súbor Porovnanie.

Základné funkcie produktu sú:
3D kreslenie
spájkovanie
Vypaľovanie (opracovávanie 3D modelov)
Rezanie pomocou odporového drôtu
Tepelne odolné plastové časti
Prepojenie s mobilné aplikácie (IOS, Android - aplikácia bude k dispozícii od februára 2019)
Automatická detekcia nástavcov (užívateľsky prívetivé riešenia)
Prednastavené materiálové profily
odolné nárazy
Možnosť aktualizácie FW pri predstavení nových nástavcov

Veľa nápadov, čo si s perom vytvoriť, vrátane doby tvorby a šablón na vytlačenie na stránkach výrobcu:

https://3dsimo.com/cz/sablony

3D kreslenie:
S týmto nástavcom môžete vytvárať trojrozmerné modely, šperky, dekorácie, kresby, príslušenstvo a mnoho ďalšieho. Opravovať plastové objekty u vás doma (napr. Slúchadlá, hodiny, plastové riady, mixéry, ovládač alebo plastové časti auta a motoriek). Hlavnou výhodou tohto nástavca je možnosť nastavenia teploty až do 280 ° a rýchlosti podávanie materiálu. To umožňuje použitie akéhokoľvek dnes dostupného materiálu, tak i tých budúcich.

Napaľovanie:
Staňte sa umelcom a prepracujte veci okolo seba. Chceli by ste ozdobiť drevenú dosku, drevenú lyžicu alebo valec? Žiadny problém! Otočte kožený opasok, topánky alebo sako do svojho vlastného štýlu (jedinečné predmety). Tento nadstavec je výborný nástroj pre vyhladzovanie povrchov, pre ozdobenie tenisiek alebo peňaženiek vlastnými motívmi.

Spájkovanie:
Pre inžiniera vo vás. Prečo kúpiť drahú nastaviteľnou spájkovaciu stanicu po 3Dsimo MultiPro, ktorý môže zahriať špičku za 10 sekúnd až do 480 ° C? Spájkovací nástavec je výborný nástroj pre kutilov, nadšencov, študentov alebo dokonca ako profesionálny nástroj pre veľkovýrobu. Teraz môžete opraviť roztrhané kábel USB, poškodené slúchadlá alebo začať vytvárať vlastné elektronické zariadenie.

Rezanie:
Použitím rezného nadstavca s odporovým drôtom môžete rezať a tvarovať plastové penové materiály alebo pevné plasty, vrátane plexiskla. K rezaciemu nástavcami máte tiež k dispozícii základňu pre nastavenie uhla. Staňte sa architektom alebo modelárom a začnite vytvárať veľké budovy alebo funkčný RC model (autá, lietadlá, lode). Môžete si vyrobiť z plastu, plexiskla, polystyrénu, mäkké peny alebo EPP. Ak máte vlastnú 3D tlačiareň, viete, aké ťažké je odstrániť podporu; 3Dsimo mini vám tiež pomôže s týmto problémom.

Obsah balenia:
1x 3DSimo pero MultiPro
1x 3D nástavec
1x spájkovacie nástavec
1x napaľovací nástavec
1x rezací nástavec
1x uhlová doska
1x odporová drôt, adaptér
USB kábel 1,5 m
1x špulka cínu
manuál
drobné príslušenstvo,
15 m kresliace struny

napájanie:
USB adaptér 12V | 3A

Odporúčaný vek:
14+

3DSimo MultiPro pero

Srovnani_MultiPro_MIni.pdf (276 kB) 

FAQ MultiPro..ocx (12 kB) 

manual_multipro_cz.pdf (337 kB) 

Diskusia je prázdna.
pridať príspevok do diskusie
K produktu zatiaľ nikto nenapísal recenciu

Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).

Súhlasím
Nesúhlasím