Umax U-Smart Wifi Plug Duo

Múdra Wifi dvojitá zásuvka 16A s meraním spotreby, časovačom a mobilnou aplikáciou.
Zobraziť viac
0% (0 hodnotenie)
21,46 €
Trvale nedostupné
katalógové číslo: UB902
EAN: 8595142717562
záruka:24 mesiacov
cena bez DPH:17,88 €
cena vr. DPH:21,46 €
popis
parametre
súbory a odkazy

Chytrá WiFi zásuvka U-Smart Wifi Plug Duo je navrhnutá na ovládanie až dvoch elektrických spotrebičov do max. záťaže 16A vzdialene odkiaľkoľvek cez internet. Jej pripojenie do Wifi siete je veľmi jednoduché a všetko nastavíte behom niekoľkých sekúnd. Každú z dvoch zásuviek môžete ovládať nezávislé v aplikácii, popr. ručne priamo na zariadení. Zásuvka tiež umožňuje meranie spotreby energie a nechýba časovač ani plán vypnutia a zapnutia. Špeciálne záklopka v zásuvke zabezpečí zásuvku pred deťmi

Sledovanie spotreby

 

V mobilnej aplikácii U-Smart môžete sledovať aktuálnu spotrebu energie, celkovú spotrebu za deň, spotrebu za mesiac a tiež grafy so spotrebou podľa dní.

Jedna aplikácia pre všetky zariadenia
Mobilná aplikácia U-Smart je navrhnutá s konceptom "jedna aplikácia pre všetky zariadenia" a ponúka rad možných nastavení vrátane chytrých scén a zdieľanie s ostatnými užívateľmi. Koncept ponúka zabezpečené a šifrované pripojenie k internetu a cloudu. Odozva systému je v poriadku milisekúnd, všetky operácie prebiehajú veľmi rýchlo.

Chytré scény, automatizácie, časovač a plán vypnutia a zapnutia

Chytré scény využijete pri ovládaní viacerých zariadení. Napríklad určitá scéna môže zapnúť alebo vypnúť všetky určené zásuvky v danom mieste alebo v celom dome.
Automatizácia znamená ovládanie chytrých zariadení pri splnení určitých podmienok. Napríklad, ak teplota v danom mieste dosiahne určité hodnoty, zapne sa zásuvka a s ňou treba elektrické kúrenie na chalupe.
Môžete použiť časovač, teda určiť, za akú dobu sa zásuvka má vypnúť alebo zapnúť.
V aplikácii je možné tiež určiť časový plán, v aký deň a akú hodinu sa má zariadenie vypnúť alebo zapnúť.

Aplikácia v českom jazyku

Aplikácia je pripravená pre Android aj iOS na stiahnutie a podporuje aj český jazyk. Je vyvinutá s maximálnym úsilím o jednoduché a prehľadné ovládanie a komfort pri jej používaní. S inými užívateľmi možno zariadenia zdieľať ich pozvaním do aplikácie.

Podpora hlasových povelov a asistentov

Múdra zásuvka, resp. aplikácia podporuje ovládanie hlasom (zatiaľ v anglickom jazyku) pomocou Google Assistant a Amazon Alexa a možno ho prepojiť s IFTTT.

ŠPECIFIKÁCIA

napätie:
100-240V max. 16A / 3600W

wifi:
2.4GHz 802.11 b / g / n

Prevádzková teplota:
0ºC-40ºC

Certifikácia:
CE / RoHS

hmotnosť:
140g

Rozmery:
100 x 50 x 85 mm

materiál:
ABS, odolný proti horeniu

Inštalácia APP U-Smart

Pripojenie do APP a funkce

Rozbalenie

MANUÁL

Diskusia je prázdna.
pridať príspevok do diskusie
K produktu zatiaľ nikto nenapísal recenciu

Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).

Súhlasím
Nesúhlasím